AK PARTİ KOCASİNAN KADIN KOLLARI

AK Parti Kocasinan İlçe Kadın Kolları Danışma Meclisi toplantını yaptı. Büyük bir coşku içerisinde geçen toplantıda konuşan Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, "Kayseri'de her dört kişiden üçü AK Parti'ye destek veriyor. Amacımız kendimizi en iyi şekilde anlatarak geri kalan bir kişiyi de kazanmak" dedi.

08 Nisan 2011

AK PARTİ KOCASİNAN KADIN KOLLARI
COŞKULU DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

 AK Parti Kocasinan İlçe Kadın Kolları Danışma Meclisi toplantını yaptı. Büyük bir coşku içerisinde geçen toplantıda konuşan Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, "Kayseri'de her dört kişiden üçü AK Parti'ye destek veriyor. Amacımız kendimizi en iyi şekilde anlatarak geri kalan bir kişiyi de kazanmak" dedi.
 AK Parti Kocasinan İlçe Kadın Kolları İlçe Danışma meclisi toplantısını yaptı. Danışma Meclisi toplantısına Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sümeyra Şahin, Belediye meclis üyeleri, AK Parti Kayseri 24. Dönem Bayan aday adayları ve çok sayıda AK kadın katıldı.
 Toplantının ilk konuşmasını yapan AK Parti Kocasinan İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevilay İlkentapar, zor bir emanet aldıklarını bilincinde olduklarını belirterek, "2023 Türkiye'sine giden yolda 12 Haziran seçimleri önem arz etmektedir. Üstünlerin hukukundan, hukukun üstünlüğüne geçiş döneminde Kocasinan Kadın kolları olarak bizde varız ve çalışmalarımızı yönde yapıyoruz" dedi.
 5 yaşındaki Emrehan Eser, toplantının başlangıcında İstiklal Marşının on kıtasını da ezbere okuyarak AK Partili kadınların ilgi odağı oldu.
 AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Cahit Özden ise kürsüye yoğun tezahüratlarla geldi. Özden, coşkulu kalabalığa seslenerek "sizleri böyle heyecanlı ve coşkulu görmek bana gurur veriyor. Ben sizinle her seçime giderim. " dedi.
 Daha sonra kürsüye gelen Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız ise AK Parti'nin Türkiye ve Kayseri'de ki durumunu değerlendirdi. Yıldız, "Türkiye genelinde insanlarımızın yüzde ellisi yani yolda gördüğünüz her iki kişiden bir tanesi AK Parti'ye gönül vermiş ve AK Parti'yi destekliyor. Kayseri'ye baktığımızda ise bu durum her dört kişiden üçü AK Parti'ye gönül vermiş ve AK Parti'yi destekliyor. Bizler Kayseri'de geri kalan dörtte birlik kesime hitap etmeye çalışacağız. Kapı kapı dolaşarak kendimizi ve yapmak istediklerimizi anlatarak seçimlerde tulum şeklinde bir sonuç çıkarmak için gayret edeceğiz" şeklinde konuştu.
 AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sümeyra Şahin'de Kocasinan Kadın kollarını başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı. Şahin, "sırtını halka dayamayan hiç bir hareket başarılı olamaz. AK Parti olarak bizim başarımızın sırrı da burada. Biz samimiyiz, Biz sırtımızı halka dayadığımız için başarılı oluyoruz ve nice yıllar daha bu başarıyı yakalamayı hedefliyoruz" dedi.

Haberle ilgili üyeler: ,
Haberle ilgili ilçeler: Kocasinan
Haberle ilgili belediyeler:
© 2014 Tüm hakları saklıdır.
web tasarım