Hüseyin Okandan

Başkan

Hüseyin Okandan ile İlgili Haberler

AK PARTİ İL DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti, 2013 yılının son danışma meclisi toplantısını yaptı.
29 Aralık 2013
AK PARTİ TEŞKİLATI ENGELLİLERLE BULUŞTU
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı Sosyal İşler Başkanlığı tarafından, Engelliler Günü dolayısıyla 'Başarmaya Engel Yok' programı düzenlendi.
07 Aralık 2013
AK PARTİ İL DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti Eylül ayı İl Danışma Meclis Toplantısı yapıldı. AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, seçim sürecinin 1 Ekim tarihinde başlayacağını açıkladı.
30 Eylül 2013
AK PARTİ 12 YAŞINDA
AK Parti Kayseri Milletvekilleri Pelin Gündeş Bakır, Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer, İl Başkanı Ömer Dengiz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti’nin 12. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle ortak basın toplantısı düzenledi.
14 Ağustos 2013
AK PARTİ KAYSERİ TEŞKİLATINDAN İFTAR YEMEĞİ
AK Parti Kayseri il teşkilatı tarafından, Erciyes Feneri çadırında vatandaşlara iftar yemeği verdi.
03 Ağustos 2013
AK GENÇLİK ÜMMET İFTARI VERDİ
AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları tarafından, Ümmetin mazlumlarına dua etmek, birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla 'Ümmet İftarı' verildi.
28 Temmuz 2013
AK PARTİ İFTAR YEMEĞİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ...
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından Seyyid Burhaneddin Hazretlerinin türbesinin bulunduğu alanda iftar verildi.
13 Temmuz 2013
AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ AHMET ÖKSÜZKAYA AÇIKLAMASI
AK Parti Kayseri Milletvekili Öksüzkaya, terör sorunu tamamen sona erdiğinde Türkiye'nin hak ettiği yere geleceğini belirterek, "Bizim siyasi hayatımıza mal olsa da terörü kesinlikle bitireceğiz" dedi.
23 Şubat 2013
AK PARTİ SARIZ-PINARBAŞI İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI...
AK Parti Sarız ve Pınarbaşı Nisan ayı ilçe danışma toplantısı yapıldı. İlçe teşkilat binasında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, ilçe başkanları, meclis üyeleri, delegeler ve partililer katıldı. İlk olarak Sarı İlçe Danışma Toplantısı yapıldı. Toplantının açılış konu...
18 Nisan 2012
AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI
AK Parti İl Gençlik kolları İnsan Hakları Haftası dolayısıyla bir program düzenledi. Programda konuşan Gençlik Kolları İl Başkanı Ali Ekşi, "Şanlı tarihimizde yapılan darbeler bizlere zor günler yaşattı ama biz bundan sonraki süreçte kaybeden olmak istemiyoruz. Çünkü bu millet daha güzel yarınlara l...
12 Aralık 2010
© 2014 Tüm hakları saklıdır.
web tasarım